بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
همزمان با هفته عفاف و حجاب؛ برنامه های فرهنگی در شهرستان لنگرود برگزار شد همزمان با دهه کرامت و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و با همکاری مشترک کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود، مشارکت بخشداری مرکزی و سازمانهای فرهنگی برنامه های متنوع فرهنگی در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود با  برگزاری برنامه های متنوع ویژه جشن دهه کرامت و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در مسجد کاسگرمحله لنگرود، اجرای برنامه کانون ادبی، نشست کتاب خوان، جلسات مطالعاتی، نمایشگاه کتاب به استقبال دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب رفتند.
اجرای مسابقه کتابخوانی، مولودی خوانی، سخنرانی، پذیرایی از مدعوین و اهدای جوایز به نوجوانان و جوانان، پایان بخش ویژه برنامه جشن دهه کرامت بود.
گفتنی است این برنامه بعد از اقامه نماز مغرب و عشا با حضور مسوولین شهرستانی، محلی و با مشارکت سازمانهای مختلف و استقبال پرشور گروههای مردمی مواجه شد.
همچنین به همین مناسبت، مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه عمومی حضرت زهرا (س)کومله با مسوول کتابخانه و تعدادی از اعضای فعال کتابخانه به گفتگو پرداخت. کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود با حضور در منزل خانواده شهید تازه تفحص شده محمد حسین نژاد دریاکناری با ایشان دیدار کردند.

 
 [PageVisit]