بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

به کوشش کتابداران برگزار شد؛ گرامیداشت دهه کرامت در کتابخانه عمومی رحیم آباد رودسر همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب و به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد شهرستان رودسر، برنامه های فرهنگی در گرامیداشت این ایام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این برنامه های فرهنگی که با حضور جمعی از اعضای فعال این کتابخانه عمومی و با استقبال آنها نیز همراه بود، دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع) گرامی داشته شد.
کتابداران کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان شهرستان رودسر با برگزاری جلسه عفاف وحجاب که به میزبانی امام جمعه این شهر برگزار شد در خصوص اهمیت مسئله حجاب در همه ابعاد زندگی انسان تبادل نظر کردند.
گشایش نمايشگاه كتاب با موضوع عفاف وحجاب و دهه کرامت، قصه گويي وداستان خواني ویژه کودکان و نوجوانان عضو این کتابخانه و نیز نشست جمع خواني کتاب از دیگر برنامه های اجرا شده در دهه کرامت بود.
گفتنی است کتابداران کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد پیش از این نیز برنامه های متنوعی با هدف جلب اقشار مختلف مردم به کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه به انجام رسانده اند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 115