بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


با معرفی کتاب توسط رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استارا؛ جشن ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر در ساحل زیبای آستارا برگزار شد جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه معصومه و گرامیداشت روز دختر با همکاری مشترک اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا و ادارات فرهنگی این شهرستان در پارک ساحلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این ویژه برنامه فرهنگی که با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان و با استقبال بسیار خوب مردم و گردشگران نیز مواجه شد، برنامه های متنوعی ویژه ولادت حضرت فاطمه معصومه و گرامیداشت روز دختران به اجرا درآمد.
همچنین در این مراسم، آرزو عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا  با معرفی کتاب «بانوی ملکوت، زندگی کریمه آل محمد حضرت فاطمه معصومه (س)»، نوشته آیت الله علی کریمی جهرمی حاضرین را دعوت به مطالعه این کتاب در کتابخانه های عمومی کرد.
گشایش نمایشگاه کتاب با موضوع سبک زندگی حضرت فاطمه معصومه(س)، روز دختر، امام رضا(ع) وحضرت شاهچراغ (ع) از دیگر برنامه های مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا در این شب بیادماندنی بود.
گفتنی است در پایان این مراسم که تا پاسی از شب نیز ادامه داشت، ضمن تجلیل از بانوان فعال در حوزه های فرهنگی شهرستان، از مردم جهت عضویت نیم بهای کتابخانه های عمومی شهرستان استارا در روز23تیرماه دعوت شد.
گرامیداشت روز تجلیل از امام زادگان و بقاء متبرکه
کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا همچنین همزمان با گرامیداشت روز تجلیل از امام زادگان و بقاء متبرکه ضمن دیدار با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان، با حضور در امام زاده حضرت ابراهیم و قاسم (ع) ضمن ابراز ارادت به بارگاه این امامزادگان معصوم به قرائت فاتحه پرداختند.

 
 [PageVisit]