بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
کودکان روستای ییلاقی شاه میر لرزان تالش
کودکان روستای ییلاقی شاه میر لرزان تالش
در ادامه اجرای طرح «کوله کتاب» در استان گیلان؛ صدها جلد کتاب به دست کودکان و نوجوانان روستای ییلاقی شاه‌ میل لرزان تالش رسید با همکاری جمعی از فعالین فرهنگی شهرستان تالش صدها عنوان کتاب در قالب طرح «کوله کتاب» به دست اهالی روستای ییلاقی شاه میل لرزان تالش رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان،  ۱۰۰ عنوان کتاب با موضوع علمی، تخیلی، داستانی، تاریخی، مذهبی و اجتماعی در قالب طرح «کوله کتاب» از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی تالش با همکاری جمعی از فعالیت فرهنگی در این شهرستان به روستای ییلاقی شاه‌ میل لرزان تالش ارسال و در دسترس کودکان، نوجوانان و سایر گروه‌های سنی در این منطقه قرار گرفت.
روستای ییلاقی شاه‌ میل لرزان در فاصله ۲۵ کیلومتری شهرستان تالش و در بخش خطبه‌سرای این شهرستان و فاقد کتابخانه عمومی است.
اجرای طرح «کوله کتاب» به‌زودی در سایر مناطق روستایی استان گیلان از جمله در شهرستان‌های املش و روستاهای دریابن و ناو اسالمِ شهرستان تالش نیز اجرا خواهد شد.
گفتنی است طرح «کوله کتاب» با همکاری مشترک اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان و انجمن حامی و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج، هلال احمر و نیروهای مردمی علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی طی ۳ سال گذشته در مناطق کوهستانی، روستایی و فاقد کتابخانه‌ بیش از ۵۰ منطقه در شهرستان‌های رشت، لاهیجان، لنگرود، شفت، رضوانشهر و رودبار برگزار شده است و در این مدت بیش از 270 عنوان کتاب در موضوعات متنوع و برای سنین مختلف در قالب این طرح در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته است.

 
 [PageVisit]