بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ نخستین جلسه کمیته گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار استان گیلان درسال97 برگزار شد با هدف برنامه ریزی اجرای برنامه های ویژه کتابخانه های عمومی استان گیلان در هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار ، نخستین جلسه کمیته گرامیداشت این هفته در اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این جلسه که روز پنجشنبه(26مهر) و با حضور پریسا کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ زهرا بدن آرا، معاون توسعه کتابخانه ها و همکاری ها؛ مجتبی رمضانی، معاون اداری و مالی، روسا، مسئولین و کارشناسان امور کتابخانه ها، همکاری ها، روابط عمومی، امور فرهنگی، حراست، منابع و امور انجمن ها حضور داشتند در خصوص برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های تدوین شده در هفته گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار سالجاری بحث و تبادل نظر شد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در این نشست با اشاره نخستین بخشنامه ارسالی از سوی معاونت توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد، بر کیفی سازی برنامه های تدوین شده در این ایام تاکید کرد و هم افزایی همه دست اندرکاران در مجموعه برای برگزاری باشکوه این برنامه ها را یادآور شد.
در این نشست همچنین مقرر شد نشست هم اندیشی مسئولین و مدیران کل فرهنگی استان گیلان جهت برنامه ریزی لستانی گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان در هفته نخست آبان ماه برگزار و از ظرفیت دستگاه ها فرهنگی استان در این هفته بهره برداری شود.
گفتنی است بیست و ششمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از سوی شورای سیاست‌گذاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ، «حال خوش خواندن» نامگذاری شده است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 829