بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
قب
1397/10/10 دوشنبه با حضور کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ دوره آموزشی خدمات کتابخانه های عمومی برای نوزادان، کودکان و نوجوانان برگزار می شود مسئول آمار، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از برگزاری نخستین دوره آموزشی خدمات کتابخانه های عمومی برای نوزادان، کودکان و نوجوانان طی2روز و با تدریس دکتر مرجان فولادوند خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، حمید فرشید کیارودی، با اعلام این خبر گفت: در این دوره آموزشی که در روزهای سه شنبه 10 وچهارشنبه11 دی ماه و در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید باهنر کوچصفهان برگزار خواهد شد، کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی استان گیلان،  نحوه ارائه خدمات کتابخانه های عمومی به نوزادان، کودکان و نوجوانان را فرا خواهند گرفت.
به گفته فرشید کیارودی این دوره آموزشی 2روزه با تدریس دکتر مرجان فولادوند از اساتید ادبیات کودکان و نوجوانان، نویسنده، شاعر و سردبیر دو نشریه پرتیراژ ویژه کودکان برگزار و به شرکت کنندگان این دوره، مدرک آموزشی اعطا خواهد شد.
گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان پیش از این نیز دوره های آموزشی مختلفی جهت ارتقاء مهارتهای کتابداران و کارکنان این مجموعه با بهره گیری از دانش اساتید مختلف برگزار کرده است.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 623