بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ع
1397/10/9 يكشنبه مدیرکل تامین منابع نهاد خبر داد؛ راه اندازی سامانه استعلام کتب اهدایی سیدباقر میرعبداللهی، مدیرکل تأمین منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از راه‌اندازی سامانه استعلام کتب اهدایی و اتصال کتابخانه‌های عمومی به این سامانه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سید باقر میرعبداللهی،‌ مدیرکل تأمین منابع نهاد از اتصال کتابخانه های عمومی به سامانه استعلام کتب اهدایی به منظور استفاده بهینه از بسترهای الکترونیک در راستای تسریع در اجرای فرایندهای جاری در نهاد خبر داد و گفت: طی یک سال گذشته فرایند راه اندازی سامانه استعلام کتب اهدایی به طور جدی پیگیری و با همکاری ادارات کل امورکتابخانه‌ها و فن‌آوری اطلاعات به سرانجام رسید. مدیرکل تامین منابع اظهار داشت: مزیت سامانه جدید استعلام کتب اهدایی، تسریع در پاسخگویی و دقت در استعلام های مورد نیاز کتابخانه‌ها است.
میرعبداللهی در پایان با بیان این که راه اندازی سامانه استعلام کتب اهدایی تحولی بزرگ در رسیدن به اهداف دولت الکترونیک در نهاد است، ابراز امیدواری کرد که توسعه فن‌آوری‌ها در نهاد منجر به ارائه خدمات مفید به اقشار مختلف مردم شود.
گفتنی است، این سامانه با توجه به روند زمان بر پاسخ به استعلام کتب اهدایی و استفاده از فناوری های روز، برای تسریع امور جاری طراحی شده است و مسئولان کتابخانه ها می توانند برای استعلام کتب اهدایی، کتاب مورد نظر را در سامان (سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور) در بخش «آماده سازی کتاب» جستجو کرده و بر اساس نیاز، به ثبت آن در کتابخانه خود اقدام کنند.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 183