بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
sdf

sedf
کرمی، سرپرست اداره کل و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان

sdf
حجت الاسلام سجاد ساغری دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان

we
1397/9/21 چهارشنبه با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان؛ جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان برگزار شد جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به منظور هماهنگی و ساماندهی بیشتر به فعالیت های شورا و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سجاد ساغری دبیر شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان با تشریح قانون امر به معروف و نهی از منکر و شیوه نامه تشکیل و فعالیت گروه های امر به معروف و نهی از منکر عنوان داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یکی از ستادهای قانونی است که عملکرد  و فعالیت در آن باعث رشد و تعالی جامعه و سلامت ادارات خواهد شد.
وی با بیان اینکه از زمان تشکیل این شورا در مجموعه کتابخانه های عمومی استان گیلان اقدامات متعددی چون برگزاری مسابقات کتابخوانی، تبلیغات متعدد، درج مضامین اهلاقی و تربیتی در پایگاه اطلاع رسانی مجموعه و برگزاری فریضه نماز جماعت انجام شده است ادامه داد: با تشکیل ستاد و اجرای برنامه های مناسبتی با محوریت کتاب به دنبال ایجاد فضای معنوی در محیط های کتابخانه و ستاد مرکز هستیم.
در ادامه این نشست، سرپرست اداره کل و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با ارزیابی مثبت از روند تشکیل این شورا با حضور مسئولین ستادی، روسای ادارات و تنی چند از کتابداران استان بر لزوم برنامه ریزی مدون در اجرای برنامه های آتی تاکید کرد.
کرمی اجرای کامل بخشنامه ها و قوانین  شورای امر به معروف را از مهمترین ارکان این شورا عنوان کرد و گفت: امر به معروف اگر به شکل صحیح خود صورت پذیرد باعث جلوگیری از مشکلات اجتماعی، فسادهای اداری، ایجاد پیوند های فرهنگی و کمک به سالم سازی سیستم های اداری می شود.
گفتنی است تشکیل مرتب جلسات بصورت ماهانه، اقامه نماز جماعت در ستاد مرکزی، لزوم توجه بیشتر به حقوق شهروندی و تکریم مراجعین به مجموعه، برگزاری مسابقات کتابخوانی از مهمترین مصوبات این نشست بود.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 445