بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
لغا

یبل
1397/9/20 سه‌شنبه قصه گویی به سبک کتابداران؛ مسئول کتابخانه عمومی روستای طرازکوه رشت در قاب شبکه باران برای مردم قصه خواند معصومه برزگر، مسئول کتابخانه عمومی روستایی امام موسی ابن جعفر(ع) طرازکوه رشت شب گذشته میهمان برنامه زنده و پرمخاطب مهتاب شبان سیمای مرکز گیلان و قصه خوانی برای دوستداران کتاب بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، برنامه زنده مهتاب شبان به تهیه کنندگی دکتر رضا سیف پور و اجرای محمدرضا محبی، در شب گذشته(سه شنبه 19آذر) و همزمان با سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی(ره)، موضوع کتاب و کتابخوانی و تاثیرات قصه گویی در گسترش این فرهنگ را دستمایه برنامه خود قرار داد.
این برنامه اجتماعی و پرمخاطب همچنین در این روز میزبان مسئول کتابخانه عمومی روستایی امام موسی ابن جعفر(ع) طرازکوه رشت و گفتگوی صمیمی با وی در خصوص اهمیت امر کتاب و کتابخوانی در رشد فرهنگ عمومی جامعه و تاثیرات قصه گویی در این حوزه بود.
معصومه برزگر در برنامه مهتاب شبان ضمن اشاره به جایگاه کتابخانه ها در ایجاد بسترهای توسعه فرهنگی با خواندن داستانی کوتاه از کتاب "پلو خورشت" و داستان بهار اثر ماندگار هوشنگ مرادی کرمانی بینندگان را دعوت به کتابخوانی کرد.
ویدئوی این برنامه زنده را می توانید از اینجا ببینید؛
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 610