بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ثقل

یقل

یق

یقل

ثقل
1397/9/12 دوشنبه با حضور کتابداران و اعضای فعال کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت؛ مزار میرزا کوچک جنگلی گلباران شد همزمان با سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی و با حضور مسئول، کتابداران و اعضای فعال کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت، مزار این شهید روحانی در سلیمانداراب رشت گلباران شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، همزمان با 11آذر ماه و سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی، مزار این روحانی شهید با حضور مسئول، کتابداران و اعضای فعال کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت در سلیمانداراب رشت گلباران شد.
کتابداران و اعضای کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت همچنین  در این مراسم با نثار فاتحه، یاد و خاطره این شهید راه وطن و سمبل مبارزه با استبداد در گیلان را گرامی داشتند.
گفتنی است کتابداران کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت همزمان با این روز با نمایش کتابهایی با موضوع نهضت و قیام جنگل و نیز مبارزات میرزا کوچک جنگلی، به بررسی ابعاد مختلف این نهضت پرداختند. میرزا کوچک جنگلی متولد سال 1257با تشکیل نهضت جنگل در مبارزه با انگلیسی‌ها و روس‌ها در سال 1300 به شهادت رسید.
کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت در بلوار استاد شیون فومنی، محله سلیمانداراب رشت و در جوار آرامگاه میرزا کوچک جنگلی احداث شده است.


 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 428