بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ثق
1397/8/12 شنبه همزمان با 13آبان و روز دانش آموز ؛ مسابقه کتاب خوانی دانش آموز بیدار، حامی ولایت در آستارا برگزار می شود همزمان با فرارسیدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و گرامیداشت روز دانش آموز، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا، مسابقه کتابخوانی تحت عنوان، دانش آموز بیدار، حامی ولایت ویژه دانش آموزان مدارس این شهرستان را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی گیلان، در این مسابقه کتابخوانی که با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با وقایع انقلاب و نیز رشادت های شهید بسیجی، حسین فهمیده به عنوان دانش آموز سیزده ساله ای که در جنگ تحمیلی به شهادت رسید، برگزار می شود، شرکت کنندگان در مسابقه با پاسخ به سوالات این مسابقه از جوایز ارزنده ای که توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا پیش بینی شده است بهره مند خواهند شد.
گفتنی است این مسابقه کتابخوانی از امروز شنبه(12آبان) لغایت پایان آبان ماه با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان آستارا در حال برگزاری است.
کتابخانه های عمومی آستارا همچنین در این ایام با برگزاری نشست های کتاب خوان مدرسه ای و گشایش نمایشگاه کتاب به مناسبت13آبان، اقدامات فرهنگی متنوعی را به انجام می رسانند.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند ضمن دریافت برگه ویژه سوالات این مسابقه (اینجا) و پاسخ به آن در این ویژه برنامه فرهنگی شرکت نمایند.
 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 311