بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
سی
1397/8/5 شنبه به منظور آگاهی بخشی عمومی در زمینه نحوه برخورد با روشندلان؛ پوستر آموزشی نحوه برخورد با جامعه روشندل در کتابخانه های گیلان تدوین و منتشر شد روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با بهره برداری از دغدغه روشندلان استان گیلان در زمینه نحوه برخورد مردم جامعه با این قشر، اقدام به تهیه این پوستر آموزشی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مفاد مندرج در این پوستر آموزشی که توسط زهرا خسروی، مسئول کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء(ص) رشت تهیه و در اختیار روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قرار گرفته است، انتظار روشندلان با  افراد جامعه را در هنگام مواجهه گوشزد می کند. همچنین این پوستر متشکل از14 بند بوده و به بیان انتظارات این قشر از بخش های مختلف جامعه می پردازد.
گفتنی است زهرا خسروی چندی پیش و در گرامیداشت روز عصای سفید در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان(اینجارا بخوانید) به بیان این نکات پرداخته بود.
استان گیلان هم اکنون دارای یک کتابخانه ویژه برای استفاده روشندلان، و مددجویان بوده و همه روزه پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی از این قشر می باشد. کتابخانه عمومی گویا و بریل خاتم الانبیاء (ص) رشت با عضویت بیش از190نفر از علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت واقع می باشد.
جهت دریافت فایل پوستر لطفا(کلیک)فرمایید.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 506