بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/12/4 يكشنبه درپی شیوع ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از گسترش این بیماری؛ کتابخانه های عمومی استان گیلان تا پایان هفته جاری تعطیل شدند به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و حفاظت از مراجعین و اعضای کتابخانه های عمومی، کتابخانه های عمومی استان گیلان از امروز یکشنبه(4اسفند) تا پایان هفته جاری تعطیل شدند.
در پی گسترش ویروس کرونا در استان گیلان و ابتلای جمعی از هموطنان به این بیماری و نیز به منظور تامین سلامت مراجعین و اعضای کتابخانه های عمومی، روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با صدور اطلاعیه از تعطیلی کتابخانه های عمومی استان از امروز یکشنبه(4اسفند) تا پایان هفته جاری خبر داد.
در اطلاعیه روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آمده است این تعطیلی شامل ستاد مرکزی و ادارات شهرستانی این مجموعه نشده و مسئولین اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان باید به منظور سرکشی و رصد امور در محل کار حضور یابند.
همچنین بر اساس این اطلاعیه هرگونه تغییر در ساعات فعالیت کتابخانه ها، نحوه خدمات رسانی به مراجعین و نیز موارد دیگر از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانیwww.gilanpl.ir  به آگاهی عموم مردم خواهد رسید.
گفتنی است بیش از 65هزار نفر هم اکنون عضو فعال 100باب کتابخانه عمومی در استان گیلان بوده و از امکانات این مجموعه ها در ساعات مختلف شبانه روز استفاده می کنند.

 
بيشتر
 [PageVisit]