بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


1398/10/9 دوشنبه با هدف افزایش آگاهی های عمومی در حوزه بهداشت؛ کارگاه آموزشی یکروزه سواد سلامت در کتابخانه عمومی پونل برگزار شد با همکاری سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان رضوانشهر و با همکاری کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص) پونل، کارگاه آموزشی یکروزه سواد سلامت با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این دوره آموزشی که با هدف افزایش آگاهی های عمومی در زمینه بهداشت فردی و اجتماعی و با اولویت آموزش روشهای پیشگیری ودرمان بیماری آنفولانزا و با همکاری جمعیت هلال احمر رضوانشهر توسط کارشناس امداد و سوانح برگزار شد، جمعی از بانوان عضو کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص)پونل با حضور در این دوره آموزشی با روش های پیشگری، مراقبت از بیماران مبتلا شده به این بیماری و نیز راه های درمان آشنا شدند.
همچنین شرکت کنندگان دراین دوره آموزشی یکروزه، نحوه آمادگی در برابر حوادث و سوانح، اصول ایمنی، خود امدادی ودگر امدادی را نیز آموختند.
گفتنی است کتابخانه عمومی رسول اکرم (ص) پونل شهرستان رضوانشهر از فعالترین کتابخانه های عمومی استان گیلان در زمینه برگزاری برنامه های فرهنگی است و در مناسبت های مختلف شاهد حضور و استقبال دوستداران و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در این کتابخانه است.
بيشتر
 [PageVisit]