بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود1398/7/10 چهارشنبه با معرفی6عنوان کتاب نخستین نشست کتاب خوان ویژه بانوان در شهرستان لنگرود برگزار شد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نشست کتاب‌خوان «دفاع مقدس» ویژه بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان لنگرود با حضور فرماندار این شهرستان و با معرفی 6عنوان کتاب در کتابخانه عمومی آیت الله شمس لنگرودی لنگرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این نشست کتاب خوان ویژه که روز یکشنبه (7مهر) و در آخرین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور سیروس شفقی، فرماندار شهرستان لنگرود؛ فاطمه اسماعیل پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان؛ معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، بخشدار مرکزی، شهردار لنگرود، بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی، کتابداران کتابخانه های عمومی لنگرود، اعضای کتابخانه عمومی و اصحاب رسانه برگزار شد 6عنوان کتاب توسط بانوان معرفی و با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته شد.
فرماندار لنگرود: کتاب سرچشمه دانایی و روشنگری در جامعه است
فرماندار شهرستان لنگرود در این نشست ویژه کتاب خوان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای 8سال جنگ تحمیلی و همچنین قدردانی از خدمات ارزنده کتابداران و کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی این شهرستان گفت: در محل کار و زندگی شخصی باید رفتار و گفتار شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
سیروس شفقی کتاب را سرچشمه دانایی و روشنگری در جامعه عنوان کرد و گفت: مطالعه کتاب های دفاع مقدس به ویژه توسط نسل جوان، آنها را در برابر اندیشه های گمراه کننده بیمه می کند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود نیز در ابتدای نشست ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های متنوع کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود، برگزاری این برنامه ها را با هدف علاقمندسازی عموم مردم به کتاب و کتابخوانی و نیز آگاهی بخشی به جامعه عنوان کرد. فاطمه اسماعیل پور با قدردانی از نگاه مثبت و سازنده مسئولین شهرستان لنگرود به حوزه کتابخانه های عمومی نتیجه نگاه سازنده ایشان را پویایی کتابخانه ها دانست.
گفتنی است در ادامه این نشست کتابهای «دختر شینا»، تالیف بهناز ضرابی زاده، «سلام بر ابراهیم»، کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «من زنده ام»، تالیف معصومه آباد، «شهید همت»، تالیف احمد عربلو، «ساکنان ملک اعظم»، تالیف سعید عاکف و «سردار خوبی ها» تالیف بنیاد شهید چمران توسط 6نفر از بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی شهرستان لنگرود معرفی شد.
تقدیر از بانوان کتابخوان توسط فرماندار شهرستان لنگرود و بازدید وی از بخش های مختلف کتابخانه و گفتگو با کتابداران از دیگر برنامه های این نشست کتاب خوان ویژه در شهرستان لنگرود بود.


 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 308