بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/7/8 دوشنبه به همت کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا؛ 4برنامه فرهنگی همزمان با هفته دفاع مقدس در آستارا برگزار شد کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا همزمان با هفته دفاع مقدس با برگزاری نشست کتاب خوان، گشایش نمایشگاه کتاب و معرفی کتاب در حوزه دفاع مقدس در جمع نمازگزاران و نیرهای مسلح این ایام را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در بخشی از این برنامه های فرهنگی که با استقبال علاقمندان به ادبیات جنگ نیز روبرو شد، بیش از40 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در محل مصلای شهر آستارا در معرض دید عموم قرار گرفت.
معرفی کتاب « پایی که جا ماند» در قالب طرح "هر آدینه یک کتاب" توسط امام جمعه آستارا
همچنین معرفی کتاب «پایی که جا ماند» در قالب طرح "هر آدینه یک کتاب" توسط حجه الاسلام و المسلمین کاظم حافظ نیا از دیگر برنامه های این هفته در گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس بود.
گشایش نمایگاه کتاب دفاع مقدس در برنامه صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی
کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا در ادامه برگزاری برنامه های فرهنگی در هفته دفاع مقدس ضمن برگزاری نمایشگاه کتاب در برنامه صبحگاه مشترک برداران و خواهران سپاهی و بسیجی، نظامی و انتظامی و شهرستان آستارا به معرفی کتاب در این حوزه پرداختند.
برگزاری نشست کتاب خوان مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی
برگزاری نشست کتاب خوان مشاورین امور بانوان ادارات در هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه های مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود.
در این نشست کتاب خوان ویژه که با حضور رئیس، مسئولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا، مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان آستارا و در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد کتاب های «لشکر خوبان»، «دختری با روسری آبی»، «برف سرخ»، «پوتین های مریم»، «گردان قاطر چی ها» به ترتیب توسط رامش انورزاده، مشاور امور بانوان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان؛ مکرمه بخشنده، مشاور امور بانوان فرمانداری آستارا؛ سپیده اسپیدکار، مشاور امور بانوان اداره آب و فاضلاب روستایی؛ کتایون شاکری، مشاور امور بانوان اداره شیلات و سیمین عزیزی، کتابدار کتابخانه عمومی شهید داوود نشاطی معرفی و با حاضرین در نشست به اشتراک گذاشته شد.
معرفی آثار فاطمه خالق وردی پور از نویسندگان ادبیات پایداری و دفاع مقدس و تجلیل از فرزانه قمری دستجردی از جانبازان جنگ تحمیلی پایانبخش این نشست کتاب خوان ویژه بود.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 97