بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


1398/7/2 سه‌شنبه به منظور بررسی راه های تسهیل ارائه خدمات بانکی به کتابداران؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با رئیس شعب بانک تجارت استان دیدار کرد پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در دیدار با حسین باقرلو، مدیر رئیس شعب بانک تجارت استان گیلان درخصوص تسهیل ارائه خدمات بانکی به کتابداران و کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی در سراسر استان بحث و تبادل نظر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در دیدار با حسین باقرلو که دیروز دوشنبه(1مهر) و با حضور معاونین و مسئولین دو دستگاه صورت پذیرفت ضمن بیان بخشی از خدمات متنوع کتابخانه های عمومی به عموم مردم، یکی از مهمترین مباحث این مجموعه را توجه به امور رفاهی کارکنان در استان عنوان کرد.
پریسا کرمی همچنین با پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات بانکی برای کتابداران، مشارکت بانک تجارت در برنامه های فرهنگی مجموعه و نیز کمک به توسعه و تجهیز کتابخانه ها از رئیس شعب بانک تجارت خواست تا از کتابخانه های عمومی استان بازدید و از نزدیک با اقدامات متنوع کتابداران آشنا شود.
گفتنی است در این دیدار مجتبی رمضانی، معاون اداری و مالی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در خصوص فعالیت های بانکی مجموعه کتابخانه های عمومی استان در بانک تجارت سراسر استان توضیحات تکمیلی را ارائه کرد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 172