بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/6/31 يكشنبه با محوریت بررسی نقش زنان در جنگ 8ساله؛ نشست «برگی از دلاوری های شیرزنان ایرانی در دفاع مقدس» در رشت برگزار می شود همزمان با هفته دفاع مقدس و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، دفتر امور بانوان استانداری و دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان، نشست «برگی از دلاوری های شیرزنان ایرانی در دفاع مقدس» در مدرسه متوسطه دخترانه شاهد رشت برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در نشست «برگی از دلاوری های شیرزنان ایرانی در دفاع مقدس» که همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور اکرم رحمانی نویسنده کتاب 3جلدی«عشق تا بی نهایت» برگزار خواهد شد، به نقش زنان در جنگ 8ساله و رشادتهای این قشر جامعه پرداخته می شود.
معرفی کتاب، سخنرانی مسئولین استانی و نیز اجرای برنامه های فرهنگی از دیگر بخش های این نشست ویژه، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خواهد بود.
گفتنی است، این نشست ویژه ساعت 10صبح روز سه شنبه۲ مهرماه باحضور مسئولان استانی، جمعی از بانوان علاقمند به ادبیات دفاع مقدس، خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان دفاع مقدس در مدرسه متوسطه دخترانه شاهد واقع در بلوار نماز، روبروی پژوهشگاه تعلیم و تربیت رشت برگزار خواهد شد.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81