بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1398/6/16 شنبه با هدف بررسی حضور خیرین بخش اقتصادی در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان دیدار کرد پریسا کرمی در دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، نقش آفرینی خیرین در حوزه ساخت، تجهیز و بهسازی کتابخانه های عمومی در استان گیلان را یک ضرورت عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان در دیدار با آرش فرزام صفت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان ضمن ارائه گزارش از فعالیت های مختلف کتابخانه های عمومی در سراسر استان، ایجاد کتابخانه های عمومی در همه مناطق شهری، روستایی و بخش ها را یک نیاز و ضرورت عنوان کرد.
کرمی: اقدامات مجموعه کتابخانه ها سرمایه گذاری بلند مدت برای رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه است
پریسا کرمی همچنین در این نشست اقدامات متنوع فرهنگی کتابخانه های عمومی در حوزه خانواده، کودکان و سایر اقشار مختلف را یادآور شد و گفت: کلیه اقدامات مجموعه کتابخانه ها نوعی سرمایه گذاری بلند مدت برای رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه است.
کرمی به نیاز کتابخانه ها در حوزه مادی و معنوی برای اجرای فعالیت های مختلف نیز اشاره کرد و ورود خیرین به حوزه ساخت، تجهیز و بهسازی کتابخانه های عمومی در استان گیلان را یک ضرورت عنوان کرد.
معاون استاندار گیلان: باید از ظرفیت بنگاه های اقتصادی فعال استان به نفع حوزه مهم کتاب بهره برداری کنیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از اقدامات کتابخانه های عمومی استان گیلان، این مجموعه را پویا و با برنامه توصیف کرد. آرش فرزام صفت همچنین لازمه پیشبرد اهداف فرهنگی را توجه و رفع نیازها در این حوزه مهم دانست و گفت: تلاش خواهیم کرد تا از ظرفیت بنگاه های اقتصادی فعال استان به نفع حوزه مهم کتاب بهره برداری کنیم. 

 
بيشتر
 [PageVisit]