بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

1398/6/13 چهارشنبه پس از امضای موافقت نامه همکاری صورت پذیرفت؛ بازدید معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها از کتابخانه مرکزی دانشکده علوم و فنون دریایی امام خامنه ای معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با حضور در دانشکده علوم و فنون دریایی امام خامنه ای سپاه، ضمن دیدار با معاون پژوهشی این مجتمع از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی دانشکده بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، زهرا بدن آرا در بازدید از کتابخانه مرکزی دانشکده علوم و فنون دریایی سپاه پاسداران که با همراهی مسئول حراست و رئیس اداره مشارکت ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان صورت پذیرفت، با محمود فروغی، معاون پژوهشی این دانشکده نیز دیدار و در خصوص برگزاری برنامه های مشترک با محوریت کتاب و کتابخوانی در هفته دفاع مقدس تبادل نظر کرد.
معاون امور کتابخانه ها و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان همچنین با حضور در کتابخانه مرکزی این دانشکده ضمن بازدید از بخش های مختلف این کتابخانه با مسئول آن گفتگو کرد. بازدید از محل پیشنهادی کتابخانه تخصصی کودکان شهرک دانشکده علوم و فنون دریایی سپاه پاسداران از دیگر برنامه های وی در این روز بود.
گفتنی است، کتابخانه عمومی مجتمع دانشگاهی علوم و فنون امام خامنه ای سپاه پاسداران روستای چونچنان زیباکنار با 600 مترمربع زیربنا دارای بخش های مختلفی چون سالن مطالعه، بخش های مرجع، مخزن، امانت، نشریات و سالن آمفی تئاتر است. این کتابخانه هم اکنون دارای 3 هزار عضو فعال و 41 هزار و 528 نسخه کتاب در موضوعات مختلف است.
بيشتر
 [PageVisit]