بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود

رحیم حیدری، فرماندار آستانه اشرفیه
رحیم حیدری، فرماندار آستانه اشرفیه
1398/6/9 شنبه در مراسمی با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان آستانه اشرفیه؛ از رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه تقدیر شد همزمان با هفته دولت و در مراسمی با حضور رحیم حیدری، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، معاونین فرماندار، روسای دستگاه های اجرایی آستانه اشرفیه و اصحاب رسانه، رقیه زرگری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان به عنوان مدیر نمونه شهرستانی معرفی و از وی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در این مراسم که همزمان با هفته دولت و به منظور تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد، بابیان اینکه همه کسانی که در ادارات و سازمان‌های اجرایی شهرستان به مردم خدمت می‌کنند شایسته تقدیر هستند اظهار داشت: انتخاب و معرفی کارمندان نمونه در چنین مراسم هایی در واقع تجلیل از افراد تلاشگر و وظیفه‌شناس و ایجاد انگیزه در بین مسئولان در راستای انجام هرچه بهتر وظایفشان است.
رحیم حیدری شهیدان رجایی و باهنر را الگوهای خوب نظام اداری خواند و تاکید کرد: ادامه دادن راه این شهیدان والامقام و سرلوحه قرار دادن عمل آنان عامل مهمی در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم است.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: تقوا، مردمداری، خدمت بی منت و تکریم ارباب رجوع از شاخصه های مهم یک کارمند نمونه است و کارمندان خدمتگزار مردم، بزرگترین سرمایه اجتماعی جامعه هستند که نظام قادر است با حمایت آنان توطئه دشمنان را خنثی کند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: همدلی و اتحاد ملت بزرگ ایران تمام توطئه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را از بین برده و آنها را مایوس کرده و در طول دوران انقلاب به دستاوردهای عظیمی در بخش های مختلف دست یافته و امروز ایران اسلامی از جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردار است.
همچنین در پایان این مراسم رقیه زرگری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان آستانه اشرفیه به عنوان مدیر نمونه شهرستانی معرفی و از نقش فعال وی در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و برنامه ریزی در برگزاری برنامه های مختلف کتاب محور در شهرستان تجلیل شد.
گفتنی است شهرستان آستانه اشرفیه هم اکنون دارای 4باب کتابخانه عمومی در شهرهای آستانه اشرفیه، بندر کیاشهر، بخش چهارده و روستای دهنه سر سفیدرود است.
بيشتر
 [PageVisit]