بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود


1398/5/17 پنجشنبه همزمان با17مرداد و با حضور جمعی از اصحاب رسانه؛ نشست کتاب خوان خبرنگاران در آستارا برگزار شد به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا و با حضور جمعی از اصحاب رسانه، نشست کتاب خوان خبرنگاران همزمان با فرارسیدن 17مرداد و روز خبرنگار در آستارا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در این نشست کتاب خوان ویژه که همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار و با حضور سامان ساسانیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آستارا؛ آرزو عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، بخشداران مرکزی و لوندویل، جمعی از روسای ادارات، مسئولین کتابخانه های عمومی، خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد،10 عنوان کتاب با موضوع رسانه معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.
عباس زاده: خبرنگاران وقایع نگارانی هستند که حرمت قلم و آگاهی را پاس می دارند
آرزو عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا در ابتدای این نشست ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار، این قشر فرهیخته را وقایع نگارانی دانست که با داشتن مسئولیت خطیر، در سنگر آگاهی با قلم خود به دفاع از ارزش های اسلامی می پردازند.
خبرنگار باید بداند و می داند که آن کس که آگاهتر است مسئول تر است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آستارا نیز در ادامه با گرامیداشت روز خبرنگار و قدردانی از ابتکار مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان آشستارا در برگزاری نشست کتاب خوان ویژه اصحب رسانه، گفت: خبرنگار آگاه، در مقابل باورها و اعتقادات مردم و کشور مسئول استو همواره خطر تجاوز فکری و اندیشه های بیگانه را به ما گوشزد می کند.
سامان ساسانیان اضافه کرد: خبرنگار باید قلم را سلاح خود در سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت های سلطه گر جهانی بداند و در این راه پرافتخار از هیچ تلاشی فروگذار نباشد.
در ادامه این نشست «سفرهای شاردن به ایران»، «مطبوعات ایران از روزنامه کاغذ اخبار تا نشریات الکترونیکی»، «روزنامه نگاری نوین»، «رسانه سلطه و سلطه رسانه»، «سرگذشت تالشان»، «بررسی آسیب های اینترنت و تلویزیون در غرب»، «گزارش نویسی در مطبوعات»، «101 راه برای عکاسی بهتر»، «آیین سخنرانی»و «دیپلماسی شهری» به ترتیب توسط پیمان ناصری زارع، آرش جوهری، میثم ربانی، عیسی پاشاپور، اسماعیل اسدی دارستانی، طاهر خیامی، رامین بشرویه ، محمد رضا رشیدی، مهدی حسین نژادی، ارائه شد.
تجلیل از خبرنگاران شهرستان آستارا و آموزش خبرنویسی به زبان ساده توسط مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرن) به حاضرین در نشست پایانبخش این نشست کتاب خوان ویژه به مناسبت 17مرداد و روز خبرنگار بود.

 
بيشتر
 [PageVisit]