بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1

1

1

1
1398/2/22 يكشنبه با برگزاری محفل ادبی و نشست کتاب خوان معلمین؛ کتابخانه عمومی 17شهریور تالش میزبان دوستداران کتاب شد کتابداران کتابخانه عمومی 17 شهریور تالش با میزبانی از اعضای انجمن قطره و برگزاری نشست کتاب خوان معلمین و اشتراک گذاری منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی روزهای پرکاری را در هفته گذشته تجربه کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در نخستین برنامه فرهنگی کتابخانه عمومی 17شهریور تالش که با حضور جمعی از شعرای جوان شهرستان تالش، مسئول محفل ادبي و شعر خواني قطره، وحید فرحی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تالش و کتابداران کتابخانه عمومی 17 شهریور تالش برگزار شد، ضمن خوانش اشعار سروده شده توسط شاعران جوان در خصوص انواع قالب هاي شعري، نقد اشعار و همچنين مباحث مربوط به نقد ادبي بحث و تبادل نظر شد.
فرحی: با برگزاری نشست های ادبی می توانیم فرهنگ دوستی با کتاب را ترویج  دهیم
رئيس اداره كتابخانه هاي عمومي تالش نیز در ابتدای این نشست ضمن اعلام حمايت از برگزاري محافل فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان، خواستار تداوم و پايداري برگزاری اين نشست ادبی شد. وحيد فرحي برگزاري اين محافل ادبي را در شناخت فرهنگ و ادب کشور موثر ارزیابی کرد و گفت: با جلب مشارکت دوستداران کتاب و حتی افراد کتاب نخوان در اینگونه نشست ها می توانیم فرهنگ دوستی با کتاب را ترويج دهیم و این امر زمینه شناخته شدن بیش از پیش انواع سبك هاي ادبي و شعراي بزرگ كشور به نسل جوان را به دنبال خواهد داشت.
برگزاری نشست کتاب خوان معلمین
همچنین در نشست دیگری که به همت کتابداران کتابخانه عمومی 17 شهریور تالش و به مناسبت گرامیداشت مقام معلمین در مدرسه ابتدايي بهار تالش برگزار شد، معلمين این مدرسه 7عنوان کتاب از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را معرفی و با دانش آموزان به اشتراک گذاشتند. در اين نشست فروغ عاشوري، ناهيد معصومي، فوزيه احمدي، سيده زهره پور هادي، زينب رجبي پور، پريسا جمشيدي و شهلا آرمان به ترتیب کتاب های «راز آن بوي شگفت»، «فصل فيروزه»، «ابوالفضل نهضت رضوي»، «سيره تقوي»، «در عصمت»، «مهارت هاي ارتباط موثر در سيره امام رضا» و «درختي كه زبان درآورد» را معرفی کردند.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 165