بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1
استاد کریم کوچی زاد

1

1
حسن قلی پور

1

1

1

1

1

1

1

1

1
تهمینه رضازاده

0
نشست کتاب خوان دانش آموزی در دبستان شهيد ايزد دوست رشت

1
نشست کتاب خوان دانش آموزی در دبستان شهيد ايزد دوست رشت

1
نشست کتاب خوان دانش آموزی در دبستان شهيد ايزد دوست رشت

1
نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان

1
نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان

1
نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان

1
نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان

1
نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان
1398/2/16 دوشنبه همزمان با گرامیداشت هفته معلم؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از کتابداران شهر رشت با معلمین دیدار کردند پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان همزمان با گرامیداشت هفته معلم و با همراهی جمعی از کارشناسان ستادی با حضور در منزل دو تن از معلمین نویسنده، با ایشان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، کرمی در دیدارهای جداگانه با حسن قلی پور؛ پژوهشگر، مولف و نویسنده کتاب «گیلداد» و کریم کوچکی زاد؛ شاعر، محقق، پژوهشگر، معلم بازنشسته و نویسنده کتابهای «سینما در گیلان»، «تاریخ موسیقی گیلان» و « تاریخ سینما در گیلان» ضمن قدردانی از سالها تلاش و ممارست ایشان در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین دانش آموزان استان، روز معلم را به آنها تبریک گفت. وی همچنین آموزگاران را سرمایه های فرهنگی دانست که نقش بسیار مهمی در توسعه فرهنگی جامعه ایفا می کنند.
در این دیدارها حسن قلی پور و کریم کوچکی زاد نیز ضمن تشریح اقدامات و مرور خاطرات خود در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین دانش آموزان، نقش مجموعه کتابخانه های عمومی را در معرفی آثار مکتوب مناسب برای دانش آموزان و عموم مردم مهم دانستند.
گفتنی است مرتضی اکبری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رشت با همراهی جمعی از مسئولین کتابخانه های عمومی این شهرستان با حضور در منزل تهمینه رضا زاده، از آموزگاران فعال در حوزه تالیف کتاب، روز معلم را به وی تبریک گفتند.
برگزاری نشست های کتاب خوان دانش آموزان و فرهنگیان
کتابداران کتابخانه های عمومی میرزا کوچک جنگلی و امام رضا(ع) رشت نیز با برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی مختلفی هفته معلم را گرامی داشتند.
کتابداران کتابخانه عمومی امام رضا (ع) همزمان با فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام معلم با برگزاری نشست کتاب خوان دانش آموزی در دبستان شهيد ايزد دوست رشت، دانش آموزان را ترغیب به عضویت در کتابخانه ها و استفاده از امکانات این محیط فرهنگی کردند.
همچنین در این نشست ویژه، کتاب های «نهار مدرسه»، «بانو فاطمه»، «پيرمرد وگردنبند»، «قصه معصومين وکودکان»، «قصه هاي چوبي» و «20قصه ازبانو فاطمه» به ترتیب توسط اکرم دمسازنيا، زهرا عاشوري، محدثه پوررمضان، زينب جهاندوست و زينب عادلي معرفی و با دیگر دانش آموزان به اشتراک گذاشته شد.
کتابداران کتابخانه عمومی میرزا کوچک جنگلی رشت نیز با برگزاری نشست کتاب خوان ویژه فرهنگیان، شعر و قصه گویی و نیز گشایش نمایشگاه کتاب از آثار استاد مرتضی مطهری که با حضور جمعی از چهره های مطرح فرهنگی استان برگزار شد ضمن تجلیل از معلمین، این ایام را گرامی داشتند.


 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 264