بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1

1

1

1

1

1

1

1
1397/12/11 شنبه به مناسبت بزرگداشت مقام مادر؛ بانوان عضو کتابخانه عمومی زنده یاد فیض لاهیجان کتاب خواندند نشست کتاب خوان بانوان عضو کتابخانه عمومی زنده یاد فیض لاهیجان با معرفی4عنوان کتاب در ایام ولادت دخت نبی مکرم اسلام(س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این نشست کتاب خوان که به کوشش کتابداران کتابخانه عمومی زنده یاد فیض لاهیجان برگزار شد، مسئول کتابخانه فیض لاهیجان با تبریک و تهنیت بمناسبت این روز فرخنده و مقام مادر و زن، گفت: امروز سیره و ابعاد مختلف زندگی این بانوی بزرگ که خداوند او را الگو قرار داده، باید بیش از پیش در جامعه بویژه ازسوی بانوان مورد توجه و عمل قرار گیرد.
مریم قاصری جایگاه مادران و زنان در جامعه را بسیار بالا توصیف و اضافه کرد: بر اساس روایات اسلامی، خداوند مجموعه ای از عواطف و خوبی ها را در بانوان قرار داده و به گفته پیامبر (ص) بهترین افراد، کسانی هستند که بهترین برخورد را با بانوان داشته باشند.
 که در ادامه این برنامه، کتابهای «شهرزاد»، نوشته: فاطمه بیات، «سهم من»، نوشته پرینوش صنیعی، «غزل»، اثر جمشید طاهری، «به همین سادگی»، تالیف ماخر تیکی گوستن، به ترتیب توسط نیر گل پور، محرم بانو کریمی، فاطمه خوشحال و مرضیه طورچی معرفی شد.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 2609