بيشتر
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1393/11/1 چهارشنبه با حضور معاونین نهاد کتابخانه های عمومی کشور در دفتر استاندار گیلان: امیر محمد پور گیلانی به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان معرفی شد امیر محمد پور گیلانی شب گذشته در نشستی که در دفتر استاندار برگزار شد به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان دکتر نجفی در این نشست با قدردانی از زحمات هادی بادروح سرپرست سابق این اداره کل ، مدیرکل جدید این نهاد را به عنوان جوانی علاقه مند ، پرتحرک وباذوق دانست وگفت : باید با نگاه کار وتلاش و بدون حاشیه ،نهاد کتابخانه های عمومی گیلان به توسعه فرهنگی استان کمک کند.
دکتر نجفی با اشاره به سابقه فرهنگی غنی استان خاطرنشان کرد :این اداره کل در چنین استانی ،از اهمیت بالایی برخوردار است ومردم نیز انتظار بیشتری دارند.
استاندار همچنین بر توسعه فضاهای مطالعه در گیلان بویژه در روستاها تاکید کرد وگفت :با کمک استاندری پیشرفت کار کتابخانه مرکزی رشت شتاب گرفته است و این حمایت افزایش می یابد.
حجت الاسلام و المسلمین باقری معاون مجلس، استانها و مشارکت و محمد اللهیاری معاون توسعه کتابخانه ها وکتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور نیز در این دیدار حمایتهای استانداری را برای اجرای طرح های این نهاد ، ارزشمند ومهم دانستند.
بيشتر
 [PageVisit]