بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
ویدئو
هفته کتاب
ورود
1394/9/8 یکشنبه به منظور به اشتراک گذاری رویدادهای فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان: کانال رسمی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در آپارات راه اندازی شد کانال رسمی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برای به اشتراک گذاری رویدادهای فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان بر روی سایت ویدئویی آپارات راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان این کانال با عنوان” کتابخانه های عمومی گیلان” بر روی وبسایت آپارات، سایت اشتراک گذاری ویدئوی ایرانی راه اندازی شد.
بر اساس این گزارش هدف از راه اندازی این کانال معرفی هر چه بیشتر خدات ارائه شده در کتابخانه های عمومی، ویدئوهای ترویجی فرهنگ مطالعه و نیز گزارشهای تصویری رویدادهای مهم در حوزه کتابخانه های استان عنوان شد.
علاقمندان می‌توانند با تهیه کلیپ‌های سه دقیقه ای از رویدادهای فرهنگی با موضوع کتاب و کتابخوانی با صدا و تصویر، و ارسال به ایمیل روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به آدرس p.r@gilanpl.ir بر غنی سازی این مجموعه کمک کنند.
دوستداران و علاقمندان به رویدادهای فرهنگی کتابخانه های عمومی، را از طریق لینک http://www.aparat.com/gpl دنبال کنند.
آپارات یک شبکه اجتماعی مجازی ایرانی است که امکان به اشتراک گذاری فیلم و تصویر را برای کاربران خود فراهم می کند. در این شبکه که مشابه یوتیوب است، همچنین سازمان ها و شرکتهای مختلف ایرانی امکان ایجاد کانال رسمی دارند.
 
بيشتر
 [PageVisit]