بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
شصی

شصی

ضصی

ضصی

ثق

یقل
با هدف اصلاح رفتارهای زیست محیطی؛ کارگاه آموزشی حفاظت از محیط زیست در کتابخانه عمومی روستای کلاشم برگزار شد با حضور جمعی از اولیاء و اعضای فعال کتابخانه عمومی امام علی(ع) روستای کلاشم شهرستان شفت، نخستین کارگاه آموزشی حفاظت از محیط زیست برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این کارگاه آموزشی که با هدف اصلاح رفتارهای زیست محیطی و با دعوت از یکی از کارشناسان اداره محیط زیست شهرستان شفت برگزار شد در خصوص لزوم حفظ میراث گرانقدر محیط زیست و پرهیز لطمه به طبیعت پیرامون مطالب مهمی بیان شد.
صادقی، کارشناس اداره محیط زیست شهرستان شفت ضمن اشاره به اهمیت حفاظت از محیط زیست بر لزوم آموزش مسائل زیست محیطی توسط خانواده به کودکان به عنوان آینده سازان و محافظان محیط زیست تاکید و از نقش پررنگ اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت در ایجاد بسترهای این امر قدردانی کرد.
وی در این دوره اموزشی به گونه های مختلف گیاهی و جانوری شهرستان شفت اشاره و طبیعت این منطقه از کشور را منحصر بفرد عنوان کرد.
کارشناس اداره محیط زیست شهرستان شفت همچنین به راههای جداسازی زباله و بازیافت آن نیز اشاره کرد و یکی از اصلی ترین موارد تخریب محیط زیست را عدم رعایت این موارد کوچک دانست.
گفتنی است اجرای مسابقه نقاشی و برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع حفظ محیط زیست از دیگر بخشهای جنبی این کارگاه آموزشی بود.
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 331