بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ثل

ثل

ثقل

قیل

سیب

یب

س
1397/9/19 دوشنبه همزمان با 16 آذر و گرامیداشت روز دانشجو؛ نشست کتاب خوان دانشجو در آستارا برگزار شد/ فضای مجازی هرگز نتوانسته جای مطالعه کتاب را بگیرد همزمان با گرامیداشت روز دانشجو و به کوشش کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا، نشست کتاب خوان ویژه دانشجویان با معرفی 20عنوان کتاب توسط دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد واحد آستارا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این نشست کتاب خوان ویژه که روز شنبه(17آذر) و با حضور آرزو عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا، مسئولین، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد آستارا برگزار شد، دکتر ذوالفقار رشیدی از اساتید برجسته رشته روانشناسی دانشگاه آزاد ضمن تشکر از اقدام بسیار خوب مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان در برگزاری نشست کتاب خوان اقشار مختلف، مطالعه کتاب را بسیار ارزشمند تر از جستار در فضای مجازی عنوان کرد و  خواستار توجه قشر دانشجو به مقوله کتاب و کتابخوانی مطالعه شد.

این استاد دانشگاه در ادامه به آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی جهت همکاری در طرح های توسعه محور حوزه کتابخوانی شد و با بیان این که تاکید مقام معظم رهبری ترغیب دانشجویان و دانش آموزان به سمت و سوی کتاب است، عضویت دانشجویان در کتابخانه های عمومی شهرستان را خواستار شد.

عباس زاده: کتابخانه ها مراکزی امن و کتاب دوستی امین و قابل اعتماد است

آرزو عباس زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا نیز در این نشست با اشاره به اهمیت سخنان مقام معظم رهبری درباره قشر دانشجویان، در خصوص پرهیز دانشجویان از تکیه بیش از حد بر علم و دانش ترجمه ای گفت: معظم له همواره با تاکید بر بکار گیری دانش بومی در کشور تاکید دارند و این راه با رونق کتاب و کتابخوانی میسر خواهد شد.

عباس زاده کتابخانه ها را مراکزی امن و کتاب را دوستی امین جهت اعتماد و استفاده و نیل به هدف آن چه معظم له فرمودند عنوان کرد.

در ادامه این نشست دکتر مهناز کارگر، دکتر مهدی کارگر، دکتر خلیلی، دکتر خشنودی از دانشجویان و اساتید دانشگاه کتاب های خود را معرفی و با دیگر دانشجویان و حاضرین به اشتراک گذاشتند.

گفتنی است همزمان با برگزاری نشست کتاب خوان دانشجویان، نمایشگاه کتاب با همکاری دانشکده فنی سما واحد آستارا و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آستارا با نمایش بیش از 100عنوان کتاب در موضوعات متنوع در معرض دید عموم علاقمندان قرار گرفت.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 429