بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1
1397/11/15 دوشنبه دبیرکل نهاد خبر داد؛ تقدیر رهبر معظم انقلاب از دست اندرکاران تکمیل کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد دبیرکل نهاد در آغاز مراسم افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد از اهداء یک جلد کلام الله مجید و ارسال یادداشتی به دست اندرکاران تکمیل این پروژه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور در ابتدای مراسم افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد با اشاره به یادداشت رهبر معظم انقلاب به پاس تقدیر از همه دست اندرکارانی که برای راه اندازی کتابخانه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زحمت کشیدند، گفت: ایشان یک جلد کلام الله مجید به کتابخانه مرکزی مشهد اهدا فرمودند.

وی افزود: مگر می شود یک فعالیت فرهنگی و کتابخانه ای مهم در مشهد مقدس اتفاق بیفتد و رهبر معظم انقلاب از آن بی خبر باشند؛ شخصیتی که از دوران نوجوانی از کتابخانه آستان قدس رضوی خاطره های فراوانی دارند و یادداشت هایی نیز از ایشان در این کتابخانه موجود است.

مختارپور تأکید کرد: در طول ماه های گذشته گزارش هایی را از روند پیشرفت کتابخانه خدمت رهبر معظم انقلاب تقدیم کردم و در آخرین گزارش نیز در چند روز پیش خدمت ایشان عرض کردم این کتابخانه با همت تمام مسئولان استانی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سازمان ها و نهادهای دیگر به افتتاح رسیده است. ایشان نیز روز گذشته یک جلد کلام الله مجید را همراه با متنی ارسال کردند که از این قرار است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اهداء به کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد

به پاس خدمات و کوشش های کارکنان آن

سیدعلی خامنه ای

۹۷/۱۱/۱۴

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 421