بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
یبر

صثی

صثب

صثب

صثب

صثب

صثب

صثب

یبر

یبر

یبر

یبر

بقر

یبر

صب

صثب
با حضور دوستداران کتاب در کتابخانه عمومی چابکسر؛ مجموعه داستان کودک وقتی گنجشک ها جیغ می کشند، نقد و رونمایی شد به همت کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر، کتاب کودک «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» در سالن اجتماعات این کتابخانه نقد و رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، آیین نقد و رونمایی کتاب «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» به نویسندگی زهرا فدایی و  دکتر فاطمه احمدزاده و با حضور نویسندگان، شاعران ، مسئولین  شهری، مسئولین انجمن ها، و مهد کودک، اهالی رسانه و جمعی از کتاب دوستان در کتابخانه عمومی چابکسر برگزار شد.
به گفته سمانه مشکوری، مسئول کتابخانه‌ عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر، در این برنامه که با استقبال علاقه مندان و هنردوستان برگزار شد، علاوه بر نقد و رونمایی کتاب، یکی از داستان های این کتاب توسط آرام یگانه عضو فعال کتابخانه، ویژه برنامه قصه گویی و عروسک گردانی به نمایش درآمد.
مباشر امینی بخشدار چابکسر نیز در این برنامه فرهنگی درخصوص اهمیت کتاب کودک و نگاه تربیتی والدین و جامعه در دوران کودکی به ایراد سخنرانی پرداخت. نقد کتاب «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» توسط محسن تقی پور فعال و منتقد ادبی پایانبخش این نشست فرهنگی بود.
گفتنی است تجلیل از برگزیدگان هفته کتاب و کتابخوانی در بخش روزنامه دیواری، کاردستی، نقاشی و مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه های جنبی این نشست بود.

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 508