بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
یبر

صثی

صثب

صثب

صثب

صثب

صثب

صثب

یبر

یبر

یبر

یبر

بقر

یبر

صب

صثب
1397/10/22 شنبه با حضور دوستداران کتاب در کتابخانه عمومی چابکسر؛ مجموعه داستان کودک وقتی گنجشک ها جیغ می کشند، نقد و رونمایی شد به همت کتابداران کتابخانه عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر، کتاب کودک «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» در سالن اجتماعات این کتابخانه نقد و رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، آیین نقد و رونمایی کتاب «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» به نویسندگی زهرا فدایی و  دکتر فاطمه احمدزاده و با حضور نویسندگان، شاعران ، مسئولین  شهری، مسئولین انجمن ها، و مهد کودک، اهالی رسانه و جمعی از کتاب دوستان در کتابخانه عمومی چابکسر برگزار شد.
به گفته سمانه مشکوری، مسئول کتابخانه‌ عمومی حاج آقا شفیعی چابکسر، در این برنامه که با استقبال علاقه مندان و هنردوستان برگزار شد، علاوه بر نقد و رونمایی کتاب، یکی از داستان های این کتاب توسط آرام یگانه عضو فعال کتابخانه، ویژه برنامه قصه گویی و عروسک گردانی به نمایش درآمد.
مباشر امینی بخشدار چابکسر نیز در این برنامه فرهنگی درخصوص اهمیت کتاب کودک و نگاه تربیتی والدین و جامعه در دوران کودکی به ایراد سخنرانی پرداخت. نقد کتاب «وقتی گنجشک ها جیغ می کشند» توسط محسن تقی پور فعال و منتقد ادبی پایانبخش این نشست فرهنگی بود.
گفتنی است تجلیل از برگزیدگان هفته کتاب و کتابخوانی در بخش روزنامه دیواری، کاردستی، نقاشی و مسابقه کتابخوانی از دیگر برنامه های جنبی این نشست بود.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 507