بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
صثی

ث4ف
1397/8/5 شنبه به میزبانی کتابخانه عمومی شمس گیلانی لنگرود؛ نشست ارزیابی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود برگزار شد با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، معاون و مسئولین این اداره کل در شهرستان لنگرود، نشست ارزیابی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در نشست ارزیابی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود  که  با حضور پریسا کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ زهرا بدن آرا، معاون توسعه کتابخانه ها و همکاری ها؛ مسئولین ستادی؛ فاطمه اسماعیل پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود و مسئولین کتابخانه های این شهرستان حضور داشتند در خصوص وضعیت کتابخانه ها، مشکلات و نیازهای این کتابخانه ها بحث و تبادل نشر شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از اقامات انجام شده در این مجموعه، رایزنی با مسئولین شهرستان جهت بهبود سرانه فضای مطالعه در شهر لنگرود را از مهمترین اقدامات خود برشمرد.
فاطمه اسماعیل پور شاداب سازی کتابخانه ها، تبلیغات محیطی با موضوع کتاب و نیز ساماندهی منابع وجینی را نیز از دیگر اقدامات انجام شده و در دست انجام در این شهرستان عنوان کرد.
در این نشست همچنین پریسا کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به اهداف برگزاری نشست ارزیابی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستانها، شناسایی نقاط ضعف و قوت کتابخانه ها و کمک و حمایت از مجموعه در شهرستان ها عنوان کرد.
زهرا بدن آرا، معاون توسعه کتابخانه و همکاری های اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز در این نشست در گزارشی به شاخص های مختلف مطالعه در شهرستان لنگرود اشاره. کرد و خواستار توجه جدی تر مسئولین کتابخانه ها به موضوعات مطح شده  در این نشست شد.
پرسش و پاسخ پیرامون مباحث مطح شده و مشکلات موجود در کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود از سوی مسئولین کتابخانه ها پایانبخش این نشست بود. گفتنی است شهرستان لنگرود هم اکنون دارای 5باب کتابخانه عمومی در شهرهای لنگرود، شلمان، کومله و اطاقور است.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 338