بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1
1397/12/21 سه‌شنبه با همکاری کتابخانه عمومی رحیم آباد، پارک علم و فناوری و فرمانداری رودسر؛ دوره آموزشی «از دانایی تا دارایی» در کتابخانه عمومی شهید محمدیان رحیم آباد برگزار شد دوره آموزشی و نشست هم اندیشی از دانایی تا دارایی با رویکرد راه اندازی کسب و کار جدید با همکاری کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد، پارک علم و فناوری گیلان و فرمانداری رودسر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این دوره آموزشی که روز یکشنبه(19اسفند) و با حضور محمد حسین موقری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر، مسئولین پارک علم و فناوری استان، مسئولین فرمانداری رودسر، بخشدار و شهردار و کتابداران کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد و با شعار «از دانایی تا دارایی» برگزار شد، در خصوص راه اندازی کسب و کارهای جدید بحث و تبادل نظر شد.
همچنین در این دوره آموزشی راههای ایده پردازی و خلاقیت, راهکارها و چالش های مسیر موفقیت ایده, تیم سازی, طراحی مدل کسب و کار و رویداد نهایی استارتاپی مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد پیش از این نیز میزبان برگزاری برنامه های فرهنگی، دوره های آموزشی و نیز سمینارهای مختلفی با حضور مسئولین و علاقمندان به مباحث آموزشی بوده است.


 


 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1407