بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1

1

1

1

1

1

1
1398/2/9 دوشنبه به میزبانی کتابخانه عمومی شهید محمدیان رحیم آباد؛ نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رودسر با حضور نماینده مردم شهرستان رودسر و املش برگزار شد نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رودسر با حضور اسدالله عباسی، نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش، حسین اسماعیل پور فرماندار و مسئولین این شهرستان در کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، نماینده مردم شهرستان های املش و رودسر در این جلسه ضمن قدردانی از میزبانی کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد در برگزاری این جلسه، بخش رحیم آباد را به نسبت دیگر بخش های منطقه دارای محرومیت بیشتر دانست که ضرورت دارد سازو کار های مناسب برای رفع محرومیت زدایی صورت گیرد.
اسدالله عباسی در ادامه با بیان اینکه باید تلاش کنیم رونق تولید ملی در کشور به یک باور عمومی تبدیل شود افزود: بی تردید تحقق این مهم با بهره‌گیری از همه امکانات و توان و با همدلی و همکاری امکان پذیر است.
گفتنی است پس از این جلسه، معاون عمرانی فرماندار شهرستان رودسر، بخشدار مرکزی این شهرستان با همراهی جمعی از روسا و کارشناسان فرمانداری از کتابخانه  شهید محمدیان رحیم آباد بازدید و با کتابداران این کتابخانه گفتگو کردند.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 234