بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
tyu

tyu

tyui

tyi

yui

4t

e4t

678

rty

rty

rtu

e5y

r5y

trh

rth

tyj
1397/7/23 دوشنبه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در جلسه شورای اداری استان: لزوم گسترش فرهنگ کتابخوانی با برنامه‌ریزی‌ بلندمدت و اجرای برنامه‌های متنوع در طول سال کرمی گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و اجرای برنامه‌های متنوع در طول سال و مناسبت‌هایی چون هفته کتاب، دهه مبارک فجر و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی افراد را به سمت کتاب و کتابخوانی سوق داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، جلسه شورای اداره کل کتابخانه های عمومی استان روز گذشته(یکشنبه22مهر) با حضور پریسا کرمی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، معاونین، مسئولین و کارشناسان ستادی و رواسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانها به میزبانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صومعه سرا و در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در ابتدای این نشست با بیان اینکه جامعه‌ای که می‌خواهد رشد و ارتقا یاید و از لحاظ آسیب‌هاب اجتماعی مصون باشد باید به بحث کتاب و کتابخوانی توجه ویژه‌ای داشته باشد گفت: کتابخانه‌ها از جمله نهادهای فرهنگی هستند که رسالت بزرگی را در ارتقای سطح آگاهی مخاطبین در جامعه بر عهده دارند.
پریسا کرمی به اهمیت کتاب و کتابخوانی در رشد جوامع اشاره کرد و افزود: باید با انجام برنامه‌ریزی‌های مناسب سعی شود طبق سند چشم‌انداز نهاد کتابخانه‌های عمومی زمینه‌ای را در کتابخانه و برای افراد و مخاطبین در سطح جامعه فراهم کنیم تا شاهد رونق و رشد کتاب و کتابخوانی باشیم.
کرمی با بیان اینکه بحث کتاب و کتابخوانی جز نکات تاکیدی مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان یکی از کتابخوانان همواره خواندن کتاب‌هایی را توصیه می‌کنند.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان در پایان اظهار کرد: گسترش فرهنگ کتابخوانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و اجرای برنامه‌های متنوع در طول سال و مناسبت‌هایی چون هفته کتاب، دهه مبارک فجر و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی می‌توان افراد را به سمت کتاب و کتابخوانی سوق داد.
در ادامه این نشست معاونین، روسای ادارت کتابخانه ها و مسئولین ستادی به بیان دیدگاه های خود در زمینه های مختلف پرداختند.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 501