بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
qwd

qwd

qwd

qwd

we

we

we

wed

wer

etg

wf

wef

wef

werf

er
1397/8/12 شنبه کتابخانه عمومی روستای طرازکوه رشت پاتوقی برای دوستداران کتاب؛ از برگزاری برنامه های فرهنگی تا ترویج فرهنگ دوستی با طبیعت کتابخانه عمومی امام موسی ابن جعفر(ع) روستای طرازکوه رشت با دعوت از دوستداران کتاب و برگزاری برنامه های فرهنگی ویژه به پاتوق اقشار مختلف مردم تبدیل شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، کتابخانه عمومی طرازکوه شهرستان رشت در هفته ای که گذشت شاهد حضور جمعی از دوستداران طبیعت و محیط زیست و برگزاری برنامه فرهنگی ویژه ای بود.
در نخستین برنامه فرهنگی که با حضور اعضای فعال موسسه محیط زیستی سرزمین ایده‌آل و با همکاری کتابخانه عمومی امام موسی ابن جعفر(ع) روستای طرازکوه برگزار شد، اعضای این موسسه ضمن بازدید از کتابخانه و آشنایی با بخش های مختلف آن از نزدیک در جریان فعالیت کتابداران قرار گرفتند.
اعضای این موسسه که در زمینه مسائل زیست محیطی فعال هستند، همچنین با عضویت در این کتابخانه، کتابهایی در زمینه محیط زیست را به امانت گرفتند.
همچنین کتابخانه عمومی روستای طرازکوه در روزهای گذشته نیز شاهد برگزاری نشست های کتاب خوان بانوان با حضور جمعی از بانوان علاقمند به کتاب و کتابخوانی و کودکان و نوجوانان دوستدار کتاب بود.معصومه برزگر، مسئول این کتابخانه عمومی نیز در هفته گذشته با حضور در یکی از قهوه خانه های این روستا و در جمع کشاورزان با اشاره به مزایای امر مطالعه و معرفی خدمات مختلف کتابخانه عمومی این روستا، از ایشان جهت بازدید از این مکان فرهنگی دعوت کرد.
حضور در پایگاه بسیج این روستا و دیدار با اعضای بسیج خواهران از دیگر برنامه های مسئول کتابخانه عمومی طرازکوه رشت در هفته گذشته بود.


گفتنی است کتابخانه عمومی امام موسی ابن جعفر(ع) روستای طرازکوه، تنها کتابخانه عمومی روستایی شهرستان رشت می باشد که همزمان با هفته کتاب سال 1392 و با تخصیص اعتبار از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و همیاری خیرین این روستا احداث و به بهره برداری رسید.
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 677