بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ل
علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور
1397/11/21 يكشنبه در پیامی صورت گرفت؛ دعوت دبیرکل نهاد از همکاران و کتابداران سراسر کشور برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دبیرکل نهاد از همکاران و کتابداران سراسر کشور برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور در پیامی با تأکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، از کتابداران و همکاران نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای حضور در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

به نام خدا

خدا را شاکریم که بار دیگر شاهد جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم. شیرینی جشن امسال به دلیل چهل سالگی درخت تنومند انقلاب اسلامی در کام ملت ایران مضاعف است. هر چند دشمنان تمام تلاش خود را برای تلخ کردن این جشن بزرگ ملی به کار گرفتند اما ملت ایران به رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر توانست نقشه های دشمنان را نقش بر آب کند.

همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی در نهاد کتابخانه های عمومی کشور شاهد برنامه های متنوعی بودیم. افتتاح دو کتابخانه مرکزی بجنورد در هفته دولت و کتابخانه مرکزی امام خمینی (قدس سره) مشهد در ایام دهه فجر، افتتاح یکصد باب کتابخانه و برنامه های ترویجی مانند طرح ملی ۴۰ قلم که با استقبال نویسندگان و اعضای کتابخانه های عمومی سراسر کشور مواجه شد از جمله این برنامه ها بود که در همین فرصت از تلاش های همکاران ارجمند و کتابداران سراسر کشور تشکر و قدردانی می کنم.

امسال نیز چون سال های گذشته کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی کشور در کنار سایر آحاد جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور می یابند تا تحقق بخش پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند که «راهپیمایی بیست و دوم بهمن به معنای واقعی کلمه دشمن شکن است، مظهر حرکت ملی است.»

و من الله التوفیق

دبیرکل

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 503