بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1
1398/2/2 دوشنبه در نشستی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان؛ آخرین وضعیت پیشرفت پروژه کتابخانه مرکزی رشت بررسی شد نشست بررسی وضعیت پیشرفت پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی شهر رشت با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، مسئولین و کارشناسان اداره کل مسکن و شهرسازی، پیمانکار، مشاور و طراح این کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این نشست ویژه که روز شنبه(31فروردین) و با حضور پریسا کرمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، مسئولین و کارشناسان اداره کل مسکن و شهرسازی، پیمانکار، مشاور و طراح این کتابخانه و معاونین و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان و در محل این پروژه برگزار شد در خصوص آخرین وضعیت پیشرفت پروژه بحث و تبادل نظر شد.
طراح پروژه کتابخانه مرکزی رشت در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارش از روند پیشرفت پروژه در خصوص آخرین تغییرات اعمال شده پس از بازدید کارگروه ویژه نهاد کتابخانه های عمومی کشور توضیحاتی ارائه کرد. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در ادامه ضمن تاکید بر استفاده بهینه از همه فضاهای موجود در این بنا به نیاز مجموعه کتابخانه های عمومی استان به فضای مطالعاتی بهینه برای حضور اقشار خاص جامعه نظیر روشندلان، مددجویان و پژوهشگران اشاره کرد و گفت: اولویت اصلی در ساخت و تجهیز کتابخانه مرکزی رشت تامین نیازهای مطالعاتی مردم گیلان است.
در ادامه این نشست معاونین اداره کل کتابخانه های عمومی استان، مسئولین اداره کل مسکن و شهرسازی، پیمانکار و مشاور پروژه به بیان نکته نظرات خود پرداختند.
 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 194