بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1
همزمان با جشن های چله انقلاب؛ پیاده راه فرهنگی شهر رشت میزبان کتابخوانان شد کتابخانه های عمومی شهرستان رشت با حضور در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران که در پیاده راه فرهنگی شهر برپاست با اجرای برنامه های متنوع کتابخوانان را گردهم آوردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، پیاده راه فرهنگی شهر رشت همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران میزبان نمایشگاهی از دستاوردهای دستگاه ها و نهادهای مختلف شده و علاقمندان بسیاری را گردهم آورده است. مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان رشت نیز با مشارکت در این نمایشگاه، دستاوردهای کتابخانه های عمومی در حوزه های مختلف را در معرض دید عموم قرار داده و با برگزاری برنامه های فرهنگی مختلف، میزبان جمع کثیری از کودکان، نوجوانان و دوستداران کتاب شده است.
کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رشت در بخش جنبی این نمایشگاه با برگزاری نشست کتاب خوان انقلاب ویژه نوجوانان، محفل قصه گویی انقلاب ویژه کودکان از کتاب «جای او خالی» نوشته نادر ابراهیمی و نشست کتاب خوان انقلاب ویژه کودکان، با معرفی کتابهایی با موضوع انقلاب، لحظات شاد و بیادماندنی برای بازدید کنندگان از این نمایشگاه رقم زدند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 498