بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
ضصی

ضصی

ضصق

ص3ق

ثق

یقل

مح
1397/8/1 سه‌شنبه همزمان با هفته سلامت روان؛ کارگاه آموزشی سلامت بانوان در کتابخانه عمومی خشکبیجار برگزار شد با هدف آگاهی بخشی در زمینه آگاهی بخشی در زمینه سلامت زنان، کارگاه یکروزه سلامت بانوان با حضور بیش از 70 نفر از بانوان عضو کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، در این کارگاه آموزشی که روز یکشنبه(29مهر) به کوشش کتابداران کتابخانه عمومی خشکبیجار و با سخنرانی دکتر سارا رضایی، عضو انجمن پزشکان عمومی و متخصص سلامت بانوان و بیش از70نفر از بانوان عضو این کتابخانه عمومی برگزار شد در خصوص بیماری های شایع زنان، انواع سرطان های شایع در بانوان، تغذیه سالم بانوان در دوران مختلف از جمله شیردهی و آسیب های مواد مخدر تبادل نظر شد.
همچنین در حاشیه این کارگاه آموزشی ضمن تشکیل پرونده سلامت برای بانوان به سوالات ایشان در زمینه های مختلف پزشکی پاسخ داده شد.
گفتنی است کتابخانه عمومی امام علی(ع) خشکبیجار شهرستان رشت از کتابخانه های پیشرو در برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه اقشار مختلف جامعه است که مورد استقبال فراوانی از سوی علاقمندان قرار می گیرد. در تقویم رسمی کشور24لغایت29 مهر ماه به نام هفته سلامت روان نامگذاری شده است.بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 536