بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
1

1

1

1
1397/12/2 پنجشنبه سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان: نیاز کتاب خواندن باید در بین مردم تقویت شود سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان، تحول در کتابخانه های عمومی و دغدغه مندی رئیس اداره کتابخانه های عمومی لنگرود در خصوص گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اتمام پروژه های عمرانی در دست احداث را قابل تقدیر عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود روز دوشنبه(28بهمن) و با حضور محمد رنجبر نیاول، سرپرست فرمانداری این شهرستان؛ فاطمه اسماعیل پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی لنگرود، شهرداران، بخشداران، اعضای شورای اسلامی این شهرستان، مسئولین کتابخانه های عمومی، اعضای انجمن کتابخانه های عمویم شهرستان لنگرود و اصحاب رسانه در فرمانداری برگزار شد.
سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در ابتدای این نشست ضمن تسلیت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: به کوری چشم دشمنان، حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمنان را  بار دیگر مایوس کرد و برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان جمهوری اسلامی رقم خورد.
رنجبر با بیان اینکه فرهنگ کتابخوانی باید رونق یابد، تصریح کرد: نیاز کتاب خواندن باید در بین مردم تقویت و با بسترسازی های مناسب زمینه حضور بیش از پیش آحاد جامعه در کتابخانه ها فراهم شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود همچنین با قدردانی از اقدامات مثبت فاطمه اسماعیل پور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، تحول در کتابخانه های عمومی شهرستان و دغدغه وی در خصوص گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و اتمام پروژه های عمرانی در دست احداث را قابل تقدیر عنوان کرد.
بحث نیم درصد سهم کتابخانه در جلسه ای اختصاصی با شهرداران پیگیری و تعیین تکلیف می شود
وی همچنین به عدم اجرایی شدن برخی مصوبات جلسات گذشته نیز اشاره کرد و یکی از مهمترین دلایل آن را عدم تحقق درآمدهای این مجموعه فرهنگی از محل سهم نیم درصدی شهرداری ها دانست و گفت: باید با برنامه ریزی های دقیق، توافقی در خصوص پرداخت سهم نیم درصد ها انجام شود.
رنجبر با تاکید بر اینکه نیم درصد شهرداری ها باید طبق روال پرداخت شود، گفت: بحث پرداخت نیم درصد شهرداری ها حتما در جلسه ای اختصاصی با شهرداران پیگیری و تعیین تکلیف می شود.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1129