بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
صثب

صثب

صثب

صب

ثبق
1397/9/25 يكشنبه با حضور اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان سیاهکل کتاب اندیشمندان ایران و جهان در کتابخانه عمومی شهید مفتح سیاهکل معرفی شد به منظور جذب هرچه بیشتر گروه های سنی نوجوان، برنامه معرفی کتاب اندیشمندان ایران و جهان با حضور جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان سیاهکل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان در این ویژه برنامه فرهنگی که با حضور سید مهدی علوی املشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیاهکل، مشاور فرماندار سیاهکل، مسئول و اعضای جمعیت هلال احمر این شهرستان، کتابداران و اعضای فعال کتابخانه عمومی شهید مفتح سیاهکل برگزار شد در خصوص ویژگی های کتاب اندیشمندان ایران و جهان نوشته علی ذوالفقاری بحث و تبادل نظر شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیاهکل در ابتدای این نشست ارتباط گیری با دستگاه های اجرایی شهرستان به منظور هم افزایی فرهنگی در راستای بهبود شاخصهای مطالعه و توسعه کتابخوانی را موجب شکوفایی و پویایی کتابخانه های عمومی عنوان کرد.
همچنین در ادامه این نشست ضمن مرور بخش هایی از این کتاب، به سوالات مختلف حاضرین در نشست در خصوص محتوای این اثر نیز پاسخ داده شد.

 
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 613