بيشتر
منوی راهبری
صفحه اصلي
آلبوم خبری
اخبار مهم
جستجو
کتاب و کتابخوانی
گزارش تصویری
نزدیک ترین کتابخانه کجاست؟
نهادها و سازمان ها
هفته کتاب
ورود
34

35

34

45
1397/7/25 چهارشنبه به میزبانی کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر برگزار شد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با تقدیر از اجرایی شدن مصوبات جلسه پیشین انجمن یادآور شد: هرچقدر ما به مقوله کتاب و کتابخوانی بپردازیم یقینا بازخورد مثبت آن به جامعه و خانواده خود ما برمی گردد وآسیب های اجتماعی موجود در جامعه رنگ می بازد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر با حضور ابراهیم چراغی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر؛ حجت الاسلام هادی حبیبی، امام جمعه رضوانشهر، ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی ان شهرستان، سرهنگ سید اکبر قاسمی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر، بخشداران ،شهرداران، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، دهیار پونل، اعضای انجمن و مسئولین کتابخانه ها در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر  برگزارشد.
درابتدای این نشست ملیحه پورخدایار، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رضوانشهر ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول مدت برگزاری جلسه پیشین تا به به امروز، ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار، شهردار و سایر مسئولین شهرستان از مجموعه کتابخانه ها به طرح شاداب سازی محیطی کتابخانه اشاره کرد و گفت: نامگذاری پل و خیابان منتهی به کتابخانه با نام کتاب توجه عموم مردم را به سمت این محیط فرهنگی جلب کرده و شاهد اثرات مثبت این اقدام هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر نیز در ادامه این نشست با تقدیر از اجرایی شدن مصوبات جلسه پیشین انجمن توسط اعضا یادآور شد: هرچقدرمابه مقوله کتاب و کتابخوانی بپردازیم یقینا بازخورد مثبت آن به جامعه و خانواده خود ما برمی گردد وآسیب های اجتماعی موجود در جامعه رنگ می بازد.
ابراهیم چراغی همچنین با اشاره به در پیش بودن ایام هفته گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار از مسئولین همه دستگاههای اجرایی خواست تا همکاری سازنده خود با کتابخانه های عمومی را در دستور کار خود قرار دهند.
حجت الاسلام هادی حبیبی، امام جمعه رضوانشهر نیز در این نشست کتاب و کتابخوانی را لازمه رشد فرهنگی جامعه عنوان کرد و گفت: امر کتابخوانی باید در دستگاهها گسترش یابد.
سرهنگ سید اکبر قاسمی فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر در ادامه به لزوم فراگیری سواد رسانه ای بعنوان ابزار قدرتمند در مناسبات فرهنگیف سیاسی و اقتصادی اشاره کرد و افزود: امروز ما باید سواد رسانه ای را همراه با توسعه و ترویج فرهنگ کتاب وکتاب خوانی ارتقاء بدهیم.
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 414