فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در آستانه فرارسیدن سی و دومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد؛

ویژه برنامه یار صادق(ع) و «جلوه جمال» در گیلان برگزار می شود

ویژه برنامه مجازی «یار صادق(ع)» و سوگواره شعر «جلوه جمال» به مناسبت بزرگداشت سی و دومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد در پلتفرم اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، در آستانه فرارسیدن سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد و همچنین شهادت مظلومانه حضرت امام جعفر صادق(ع) دو نشست ویژه مجازی به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود.

در نخستین نشست فرهنگی به این مناسبت تحت عنوان «یار صادق(ع)» که ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه 13 خرداد و با حضور علی محمد جلوه، استاد دانشگاه و از چهره های مطرح فرهنگی استان برگزار می شود، سیره و روش زندگی امام راحل و ابعاد شخصیتی ایشان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین در نشست دیگری تحت عنوان «جلوه جمال» که ساعت 18 روز پنجشنبه 13 خرداد به میزبانی محفل ادبی دکتر معین اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و با حضور جمعی از شعرای استان برگزار می شود، شعرا با خوانش اشعاری پیرامون زندگی بنیانگذار فقید انقلاب ارادت خود را به ساحت ایشان ابزار می دارند.

همچنین به همین مناسبت و با برگزاری برنامه های مختلفی در شبکه های اجتماعی کتابخانه های عمومی استان گیلان یاد و نام رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) گرامی داشته می شود.

علاقمندان جهت حضور در این ویژه برنامه های فرهنگی می توانند با ورود به اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی https://www.skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl و کلیک بر روی گزینه میهمان در این محافل شرکت کنند.