فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به دنبال اعلام آمادگی شهرداری ها و سپاه قدس گیلان؛

تبلیغات محیطی جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح شهرهای گیلان نصب شد

به دنبال اعلام آمادگی 30 دستگاه و نهاد از جمله شهرداری ها و سپاه قدس گیلان برای برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، تبلیغات محیطی این رویداد بزرگ کتابخوانی بصورت بیلبورد و استند در سطح شهرهای استان نصب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و با اعلام مشارکت بیش از 30 دستگاه، نهاد و ارگان دولتی و مردمی برای برگزاری این رویداد کتابخوانی با موضوع ترویج فرهنگ رضوی در گیلان، تبلیغات محیطی جشنواره رضوی توسط شهرداری و سپاه قدس در خیابان ها و میادین شهرهای گیلان نصب شد.
دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی که از 23 بهمن سال گذشته لغایت 1 تیرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان گیلان نیز در حال برگزاری است، با اقدامات فرهنگی متنوعی با حضور مشتاقان کتاب و کتابخوانی و ارادتمندان ائمه معصومین (ع) در کتابخانه های عمومی استان در جریان است.
گفتنی است دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح ملی با همکاری مشترک نهاد کتابخانه های عمومی کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) در حال برگزاری است. علاقمندان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه و یا به پایگاه اینترنتی کتابخانه های razavi.samakpl.ir در این مسابقه بزرگ شرکت و از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.