فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر؛

جشن دختران آفتاب در کتابخانه عمومی مادر و کودک شفت برگزار شد

به مناسبت سالروز تولد حضرت معصومه (س) جشن دختران آفتاب با حضور علی فیض بخش، معاون فرماندار شفت؛ زینب عزیزپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شفت و جمعی از اعضا و مسئولین در کتابخانه عمومی مادر و کودک شهرستان شفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، به مناسبت سالروز تولد حضرت معصومه (س) جشن دختران آفتاب در کتابخانه عمومی مادر و کودک شهرستان شفت برگزار شد.
علی فیض بخش، معاون فرماندار شفت ‌در جشن دختران آفتاب که به مناسبت سالروز تولد حضرت معصومه (س) در کتابخانه عمومی مادر و کودک شهرستان شفت برگزار شد، ضمن تبریک روز دختر اظهار کرد: ویژگی‌های اخلاقی حضرت فاطمه معصومه (س) باید الگویی برای زنان و دختران جامعه اسلامی باشد.
معاون فرماندار شفت، پاکدامنی، استواری در ایمان را از ویژگی‌های بارز حضرت معصومه (س) عنوان کرد و افزود: دختران جامعه اسلامی باید در زندگی‌شان از این شیوه استفاده کنند.
علی فیض بخش ادامه داد: هدف از نامگذاری این روز خجسته به نام روز دختر، الگو گرفتن دختران از شخصیت حضرت معصومه (س) است تا دختران جامعه ما در سبک زندگی و فضائل دینی از ایشان الگو بگیرند.
وی با اشاره به نقش مهم حضرت معصومه (س) در حرکت از مدینه به مرو و سپس خراسان برای دیدار با امام رضا (س) بیان کرد: این جریان نباید تنها یک جریان احساسی تفسیر شود بلکه جریان فشار دشمنان بر امام رضا (ع) و خانواده‌شان و محصور کردن ایشان، یک حرکت سیاسی بوده است.
زینب عزیزپور، رئیس شهرستان شفت نیز در جریان این مراسم با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر در کتابخانه عمومی مادر و کودک شفت از تمامی دختران تجلیل کرد.
گفتنی است برنامه‌هایی چون شعر خوانی، معرفی کتاب، شاهنامه خوانی و سیره حضرت معصومه و توسط دختران از دیگران برنامه های اجرا شده در جریان این برنامه فرهنگی بود.
 

تصاویر مربوط به این خبر را در اینجا ببینید.
كلمات كليدی : شهرستان شفت , کتابخانه عمومی مادر و کودک