فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

گزارش

با هدف دیدار با کتابداران و بررسی مشکلات؛

رئیس مجمع نمایندگان گیلان از کتابخانه عمومی مرکزی بندر انزلی بازدید کرد

احمد دنیامالی، نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجموع نمایندگان گیلان با حضور در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) بندر انزلی ضمن دیدار با کتابداران از نزدیک در جریان فعالیت ، مشکلات و نیازهای کتابخانه ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، احمد دنیامالی، رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان صبح امروز چهارشنبه(11تیر) با همراهی نجمه فکوری سنگاچین، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی با حضور در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) این شهر ضمن دیدار با کتابداران، از نزدیک در جریان فعالیت ها، مشکلات و نیازمندی های کتابخانه ها در حوزه تعمیر، تجهیز و توسعه کتابخانه ها قرار گرفت.
دنیامالی: غنی سازی منابع کتابخانه ها از مهمترین اولویت های فرهنگی در گیلان است
نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن اظهار خوشحالی نسبت به وجود کتابخانه های عمومی مستقل در شهرستان بندر انزلی، غنی سازی این مراکز برای بهره مندی عموم مردم از امکانات آن را یکی از مهمترین اولویت های فرهنگی در استان عنوان کرد.
احمد دنیامالی همچنین ضمن دریافت گزارش رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندر انزلی در خصوص پروژه های در دست احداث و تعمیرات  نیازمندی ها در حوزه تجهیزات این شهرستان در خصوص رفع همه این نیازها اظهار امیدواری کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرانزلی نیز در این بازدید در گزارشی از روند فعالیت های مختلف و متنوع کتابخانه ها ضمن اشاره به نیاز کتابخانه های عمومی به تهیه منابع به روز، در خصوص توسعه فضای کتابخانه امام جعفرصادق (ع) و کتابخانه شهدای 8 شهریور غازیان، تعمیرات و تجهیزات مورد نیاز کتابخانه های عمومی شهرستان و تخصیص اعتبار لازم برای اتمام پروژه کتابخانه عمومی شهید نامجو در روستای آبکنار توضیحاتی ارائه کرد.
گفتنی است شهرستان بندر انزلی هم اکنون دارای 9 باب کتابخانه عمومی فعال عمومی نهادی و مشارکتی در شهر، بخش و روستاهای این شهرستان است.